Werken bij ons

Werken op d'Ampte

Ben jij benieuwd wat het inhoudt om bij ons te komen werken? Op Tabor College d’Ampte werk je in een grote, maar hechte groep collega’s. We beginnen iedere dag met een gezamenlijke dagstart van 20 minuten. 

Dit is een voorbespreking met je team, waarin je de dag bespreekt voordat de lessen beginnen. Er hangt een prettige en collegiale sfeer op school, waarin nieuwe collega’s zich al snel op hun plek voelen. Als je op d’Ampte komt werken, word je onderdeel van het team – en dat voel je aan alles. Samen zorgen we voor goed onderwijs voor onze leerlingen, in welke vorm dan ook.

Persoonlijke begeleiding

Nieuwe docenten kunnen bij ons rekenen op intensieve begeleiding. Zo heb je een eigen docentcoach en twee buddy’s: eentje in de vakgroep om je bij te praten over het vak en eentje in het team, daarmee bespreek je dingen over specifieke leerlingen of de klas. Maar eigenlijk kan je bij iedereen aankloppen, iedere collega helpt je graag. 

Voor de start van het schooljaar zijn er twee bijeenkomsten waarin je de school, je docentcoach, de schoolleiding en andere nieuwe docenten leert kennen. Tijdens het schooljaar volg je een aantal nuttige trainingen bij onze eigen d’Ampte Academie, bijvoorbeeld over KIC (Kracht in Controle) en Handig Gedrag. 

d'Ampte Academie

Ook als je al langer bij ons werkt, zijn er verschillende mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. Via onze d’Ampte Academie organiseren we tijdens het schooljaar vrijwillige en verplichte bijeenkomsten voor alle collega’s. Het gaat hierbij om pedagogische en/of didactische trainingen, die gegeven worden door interne en externe trainers.

Op school kunnen we ook veel van elkaar leren, dat doen we bijvoorbeeld door bij elkaar langs te gaan in de les.

Wil je meer weten over wat we jou te bieden hebben? Stel je vragen aan Anita Spil (P&O) via vacatures@tabor.nl of 06 – 23 30 97 11.

Stappen in het Onderwijs

Heb je nog geen bevoegdheid, maar wel de ambitie om leraar te worden in het voortgezet onderwijs? Of ben je al leraar en wil je je graag ontwikkelen? Stappen in het Onderwijs helpt je met het waarmaken van jouw ambitie in het onderwijs. 

Klaar voor de eerste stap? Stappen in het Onderwijs heeft alle belangrijke informatie verzameld en organiseert verschillende bijeenkomsten. Ervaringsdeskundigen delen hun verhaal en je krijgt informatie over de verschillende routes naar het leraarschap, de oriëntatiemogelijkheden en diverse praktische zaken.

Meer informatie of aanmelden? Dat kan hier. 

Kom jij werken bij Tabor?

Bij het Tabor College vinden we het belangrijk om respectvol samen te werken om zo te blijven leren en ontwikkelen en van en met elkaar te leren. Past dat bij jou?

d'Ampte is een van de drie locaties van het Tabor College.

Solliciteer direct

Deze website is beschermd met Recaptcha, zie hiervoor Google’s privacyverklaring en servicevoorwaarden.

Zoeken...

Waar ben je naar op zoek?